Niedziela16 Czerwca 2019. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Sukcesy badmintonistów z Widełki Drukuj
28.09.2015.
W dniach od 25 do 29 września w Suchedniowie, rozegrany został Międzynarodowy Turniej Badmintona „Puchar Gór Świętokrzyskich”. Oprócz polskich zawodników w turnieju wzięli udział zawodnicy z Ukrainy, Litwy, Białorusi, Czech.

Świetny występ zanotował Konrad Płoch zawodnik Startu Widełka, który w grze podwójnej wraz z partnerem z województwa mazowieckiego Adamem Szolcem zostali zwycięzcami w deblu w kategorii Junior Młodszy. Nieco słabszy występ Konrad zanotował w grze pojedynczej przegrywając o wejście do półfinału z zawodnikiem z Suwałk Sobolewskim.

W turnieju oprócz Konrada wzięło udział jeszcze dwóch zawodników Startu Widełka rok młodszy brat Krzysztof Płoch, oraz Szymon Maciąg. Start obu chłopców potwierdził ich rosnącą formę, na szczególne uznanie zasługuje Szymek który grał z zawodnikami starszymi od dwóch do trzech lat. Jego pojedynki były wyrównane i obfitujące w wiele efektywnych i mądrych zagrań. Start Szymka w tej kategorii wiekowej był celowy ponieważ mógł nabierać cennych doświadczeń, a jego poziom wyszkolenia pozwalał na grę z zawodnikami o kilka lat starszymi, mając na uwadze to że ten zdolny i ambitny zawodnik w ubiegłym sezonie został dwukrotnym V-ce Mistrzem Polski.

Dobrze zagrał również Paweł Kopański który na początku września w Głubczycach wziął udział w Międzynarodowym Turnieju „Silesia Cup” w kategorii Junior. Wystartował w dwóch grach: pojedynczej i mieszanej. W obu stanął na podium zajmując dwa trzecie miejsca.

Start Widełka rozpoczął na dobre nowy sezon po raz kolejny stając na podium. Przed nami kolejne turnieje w różnych kategoriach wiekowych, poczynając od dzieci a kończąc na młodzieżowcach.

 

 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka

gości: 16118379
   
 euro
iso
 
 (C) 2019 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg