Środa16 Stycznia 2019. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Nordicowe zmagania na trasie w Krainie Puszczy i Żubra Drukuj
22.09.2015.

Już po raz kolejny grupa kolbuszowskich chodziarzy wystartowała w zawodach Pucharu Polski organizowanych w Hajnówce. Tym razem z Kolbuszowej wyjechało 27 zawodników startujących w różnych kategoriach wiekowych – od „małolata” po emeryta.

Wynikiem wzrastającego zainteresowania nordic walking była rekordowa liczba zarejestrowanych uczestników – ponad 750 osób. Liczba ta przebiła ilość startujących zawodników na zawodach Pucharu Polski i Europy w czerwcu, w Kolbuszowej.

Duża liczba zawodników zagwarantowała wspaniałą atmosferę ale i znacznie zaostrzyła konkurencję. Rywalizacja wśród zawodników spowodowała, że niemal każdy ze startujących uzyskał wspaniałe rekordy życiowe. Trasa zawodów była wspaniale przygotowana i oznakowana a wiodła w pięknej scenerii puszczy. Białowieskiej. Sporym utrudnieniem był przenikliwy wiatr. Nasza zawodniczka Krystyna Styga stanęła na podium zajmując III lokatę na dystansie 5 km.

Jak zwykle wspaniałą atmosferę stworzyli uczestnicy, którzy znają się już z wielu wcześniejszych zawodów. Organizatorzy zapewnili dodatkowe atrakcje dla wszystkich zawodników w postaci przejażdżki kolejką wąskotorową po puszczy Białowieskiej aż do stacji Topiło, występów akrobatów na rowerach oraz ogniska integracyjnego. Miły wypoczynek i piękny krajobraz rekompensowały trud i wysiłek podczas startu. Wróciliśmy do Kolbuszowej pełni wspaniałych wrażeń, przeżyć i wspomnień.

W imieniu członków Kolbuszowskiego Klubu Nordic Walking serdecznie zapraszamy na zajęcia we wtorki na Stadionie o godzinie 1800 a w niedziele na Białkówce o godzinie 830.

KKNW

 

 
 
 
 
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka

gości: 15853603
   
 euro
iso
 
 (C) 2019 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg