Sobota23 Marca 2019. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Jubileusz wędkarzy Drukuj
15.09.2015.
W sobotę 12 września br. w sali budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbył się jubileusz 65 – lecie Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg w Rzeszowie.

Na uroczystość zostały zaproszone okręgowe koła wędkarskie z Krosna, Tarnobrzega, Przemyśla i Zamościa. Wśród przybyłych znaleźli się m.in.: posłowie Zbigniew Chmielowiec i Tomasz Kamiński, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Uniwersytetu Rzeszowskiego, straży rybackiej, leśników a także samorządu kolbuszowskiego Józef Kardyś Starosta Kolbuszowski oraz Jan Zuba Burmistrz Kolbuszowej.

Jubileusz rozpoczęło wprowadzenie sztandaru oraz odśpiewanie hymnu państwowego, przypomniano historię i współczesne oblicze związku. Zostały wręczone odznaczenia za zasługi na rzecz związku i rozwijania wędkarstwa. Następnie na ręce prezesa okręgu złożono gratulacje, podziękowania i życzenia kolejnych owocnych lat pracy.

Władze Okręgu w Rzeszowie ze względu na prężnie działające Koło Wędkarzy w Kolbuszowej zdecydowały że właśnie w naszym mieście zorganizują jubileusz. Kolbuszowskie Koło Wędkarzy liczy ponad 500 członków.

 
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka

gości: 15893626
   
 euro
iso
 
 (C) 2019 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg