Wtorek18 Września 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Spinacz festiwal Drukuj
17.07.2015.

X edycja Festiwalu Muzycznego "Spinacz" zakończyła się sukcesem. Tegoroczna edycja odbyła się po raz pierwszy na stadionie sportowym w Kolbuszowej. Zmiana lokalizacji okazała się strzałem w dziesiątkę. Na imprezę przybyły całe rodziny z dziećmi, dla których organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Zmiana lokalizacji jak i samej formuły festiwalu jeszcze bardziej polepszyły jakość kolbuszowskiego święta muzyki.

Od pierwszych chwil trwania festiwalu na scenie prezentowały się lokalne formacje: Barking Irons, ALM, Hysteria, Rapidus, MOSFET i Le Moor. Niekwestionowaną gwiazdą imprezy był heavy-metalowy Acid Drinkers, po którym wystąpił jeszcze znakomity raper Włodi.

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Imprezę sfinansował Urząd Miejski w Kolbuszowej, z kolei gospodarzem była Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej.

Dorian Pik o imprezie:

Było nad wyraz fantastycznie. Dopisała nam pogoda. Dziękuję Burmistrzowi Kolbuszowej i Radzie Miejskiej w Kolbuszowej za zaufanie i pełne wsparcie dla Festiwalu. Wielkie podziękowania dla wszystkich sponsorów, a także dla prezesa i pracowników Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej. Dziękuję też wolontariuszom, bez których ta impreza na pewno by się nie odbyła. A nade wszystko dziękuję mieszkańcom Kolbuszowej za współuczestnictwo i wyrozumiałość dla młodszej części społeczeństwa. Do zobaczenia za rok!

 
 
 
 

Zdjęcia: Marcin Micek 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka

gości: 15523371
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg