Piątek16 Listopada 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Festyn Rodzinny w Zespole Szkół nr1 Drukuj
18.06.2015.
W dniu 13 czerwca br. w Zespole Szkół nr 1 w Kolbuszowej odbył się Festyn Rodzinny przy współpracy z Zarządem Osiedla nr 3. Impreza, która rozpoczęła się o godzinie 14:30 trwała do 21:00. Pierwsze godziny programu były przygotowane dla dzieci klas 0 – VI, które mogły podziwiać zjawiska astronomiczne w Planetarium oraz korzystać z dodatkowych atrakcji takich jak dmuchana zjeżdżalnia i trampolina.

Pierwsze godziny programu były przygotowane dla dzieci klas 0 – VI, które mogły podziwiać zjawiska astronomiczne w Planetarium oraz korzystać z dodatkowych atrakcji takich jak dmuchana zjeżdżalnia i trampolina. W trakcie trwania imprezy nie zabrakło również poczęstunku dla wszystkich gości i uczniów naszej szkoły, serwowane były: grochówka, smażone kiełbaski, ciasteczka oraz lody. Około godz. 17:00 uczniowie gimnazjum wraz z opiekunami panią I. Syniec i panią M. Kadłubiec zaprezentowali show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Publiczność mogła podziwiać uczniów wcielających się w gwiazdy estrady światowego formatu, takie jak: Boney M, The Beathes, Tina Turner, John Bon Jovi oraz nasz polski Weekend i Czarno Czarni. Kolejnym punktem programu był występ zespołu „Połoniny”, który zaprezentował stroje i tańce ludowe takie jak lasowiak, polka.

Podczas festynu mieliśmy okazje podziwiać uczniów i absolwentów naszej szkoły również w tańcach towarzyskich przygotowany przez panią Krystynę Mazurkiewicz. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się występy szkolnego chóru przygotowane i koordynowane oczywiście przez naszych nauczycieli muzyki pana Jarosława Mazura oraz Macieja Kosztyłę. Chór przedstawił ciekawe wykonania piosenek „Reggae luz” oraz „Do słońca leć”. Natomiast pan Jarek wraz z uczniami naszej szkoły zaprezentował nam piękne aranżacje znanych wszystkim utworów muzycznych takich jak: „Dwudziestolatki”, „ Walentyna Twist”, „Nie otwieraj drzwi nikomu”, „A ja lubię Jazz”. Na scenie pojawili się również absolwenci naszej szkoły: Anna Kwas, Weronika Augustyn oraz kapela „Hadra”. W między czasie trwały rozgrywki sportowe między rodzicami, nauczycielami i uczniami. Zwycięzcami potyczek zostali rodzice.

Pomysł zorganizowania takiej imprezy spotkał się z dużym uznaniem społeczności lokalnej, która tłumnie całymi rodzinami przybyła na festyn.

Poniżej link do playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLjnBGBkNhxnUMqXR91vr2bX6A-7UNfoOW

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka

gości: 15686433
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg