Poniedziałek19 Listopada 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Puchar Europy Nordic Walking Drukuj
10.06.2015.
Ponad 560 osób wzięło udział w zawodach Nordic Walking w Kolbuszowej. W tym najmłodsi w Mini Nordic Walking oraz zawodnicy z Francji i Niemiec, którzy uczestniczyli w marszu „Przyjaźni POL-GER-FRA-UKR”, któremu przewodził Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba.

Impreza odbyła się 6 czerwca na terenie kolbuszowskiego stadionu. Były to jedyne tego typu zawody w południowo-wschodniej części kraju.

Z kijkami maszerowali starsi i młodsi. Rywalizacja została podzielona na kilkanaście kategorii wiekowych. Uczestnicy ścigali się na trzech dystansach: 5, 10 i półmaratonie. Start zawodników poprzedził pokaz prawidłowej techniki NW oraz wspólna rozgrzewka. Po zawodach każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz pakiet startowy.

W ramach imprezy powstało miasteczko aktywnego stylu życia oraz punkt zabaw dla dzieci. Zawodom towarzyszyły występy artystyczne oraz festyn rodzinny.

Wyniki zawodów: http://czas-start24.pl/tournaments/e47nordic/index/id/06.06.html

W dniach od 3 do 5 czerwca br. na terenie Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyła się również Konwencja New Walking na której zaprezentowano najnowsze rozwiązania dotyczące nauki i doskonalenia Nordic Walking.

GALERIA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka

gości: 15693117
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg