Poniedziałek19 Listopada 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Wodny Dzień Dziecka na Fregacie Drukuj
09.06.2015.
W dniu 6 czerwca 2015 r. na Krytej Pływalni Fregata w Kolbuszowej odbył się Wodny Dzień Dziecka. Z tej okazji zorganizowane zostały konkursy i zabawy dla młodych Pływaków. Na początku przeprowadzono mecz koszykówki wodnej, w którym zwyciężyła drużyna w składzie: Babiuch Magdalena, Czachor Izabela, Starzec Dawid.

Następnie przeprowadzono konkurs w wyławianiu krążków. Najlepszymi nurkami w kategorii wiekowej do 10 lat okazali się Julia Wrońska i Michał Barański. Wśród starszych najlepiej nurkował Filip Hopek. Kolejną konkurencją był mecz piłki wodnej. W zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna w składzie: Magdalena Babiuch, Wiktor Gola, Filip Hopek, Wiktor Kiwak. Na zakończenie tradycyjnie przeprowadzono konkurs w zjeździe ze zjeżdżalni na czas. Najszybszym zawodnikiem okazał się Mikołaj Gołębiowski.

Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni darmowymi wejściówkami na basen, które mogą wykorzystać do końca czerwca. Wszyscy świetnie się bawili a my już dziś zapraszamy na przyszłoroczny Wodny Dzień Dziecka na Fregacie.

 

 
 
 
 
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka

gości: 15693137
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg