Środa16 Stycznia 2019. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Walentynkowy Rajd Nordic Walking Drukuj
20.02.2015.
15 lutego odbył się II Walentynkowy Rajd Nordic Walking. Miejscem spotkania był kolbuszowski rynek, obok słynnego kolbuszowskiego krokodyla. Na miejsce spotkania przybyło 40 uczestników. Słoneczna, wiosenna pogoda towarzyszyła uczestnikom Rajdu dodając energii i humoru.

Przed marszem i treningiem trzeba rozgrzać wszystkie mięśnie, stąd tradycyjnie instruktorka poprowadziła krótką rozgrzewkę. Po „wyczerpujących” ćwiczeniach każdy z uczestników otrzymał czerwony balonik w kształcie serca. Ogłosiliśmy konkurs – wykorzystaliśmy nasze balony do jego przeprowadzenia. Pierwsze trzy osoby, które najszybciej napompowały balonik otrzymały dużego, sercowego lizaka.

Ozdobieni napompowanymi balonami uformowaliśmy kolumnę i pod okiem czujnych panów ze Straży Miejskiej ruszyliśmy ulicami: Obrońców Pokoju, Polną, Krakowską i Piłsudskiego, aby dotrzeć na stadion. Tu nasza instruktorka „porozciągała” uczestników rajdu. Tak wspaniałą grupę należało uwiecznić na pamiątkowym zdjęciu. Po zdjęciach wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek - gorącą herbatkę, kawę oraz przepyszne ciacho. Drugą niespodzianką dla uczestników było otrzymanie … czekoladowego serduszka. Uśmiech i zadowolenie towarzyszyło każdemu kto wziął udział w Rajdzie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania marszu. Dziękujemy serdecznie tym, którzy podjęli trud i przyjechali z innych miejscowości. Podziękowania kierujemy również do naszej niezawodnej straży miejskiej oraz do ekipy robiącej zdjęcia. Do zobaczenia za rok w Rajdzie Walentynkowym!

A już dziś zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych organizowanych przez Kolbuszowski Klub Nordic Walking Marszach i Rajdach.

KKNW

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka

gości: 15853991
   
 euro
iso
 
 (C) 2019 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg