Poniedziałek19 Listopada 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

UKS
Podsumowanie 1. Grand Prix Podkarpacia w Tenisie Stołowym Amatorów Drukuj
Łącznie ponad 100 zawodniczek i zawodników w siedmiu kategoriach wystartowało w 1. Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym, rozgrywanym w Kolbuszowej. Patronat nad turniejem sprawował Pan Bogdan Romaniuk - członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.
Więcej…
 
Niecodzienny turniej tenisa stołowego w Kolbuszowej Drukuj
W sobotę, 25 października br., w Kolbuszowej rozegrany zostanie wyjątkowy, pierwszy tego typu, turniej rangi Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody mają formę otwartą, a więc może wystartować w nich dosłownie każdy chętny - pod warunkiem wcześniejszego przesłania zgłoszenia do turnieju. Miejscem zmagań będzie hala Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej, przy ul. Jana Pawła II 8.
Więcej…
 
UKS Spartakus Kolbuszowa Górna w 3 lidze Drukuj
6 kwietnia 2014r. w Kolbuszowej Górnej rozegrany został decydujący mecz o wejście do III ligi tenisa stołowego. Nasza drużyna UKS SPARTAKUS Kolbuszowa Górna zmierzyła się z drużyną Pegaz III Łańcut. Ostateczny wynik zmagań to 10 do 4 dla naszego zespołu. Tym samym od nowego sezonu nasza drużyna powalczy w III lidze tenisa stołowego. W tym sezonie nasza drużyna zanotowała 27 punktów, to jest 12 zwycięstw, 3 remisy i tylko 1 porażka.
Więcej…
 

Statystyka

gości: 15693194
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg