Środa16 Stycznia 2019. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Nordic Walking
Mikołajkowy Marsz Nordic Walking Drukuj
7 grudnia 2014 roku około godziny 15 spotkała się grupa kolbuszowskich chodziarzy i sympatyków kijków, ubranych w mikołajkowe czapki. Każdy z przybyłych niecierpliwie oczekiwał przybycia … oczywiście Mikołaja. A spotkało się 30 osób – od dziecka w wózku do emerytki. Tyle, że tym razem uczestnicy Marszu nie czekali na prezenty od Mikołaja – to oni przynieśli podarki dla potrzebujących rodzin, które złożono do sań Mikołaja, tworząc „Szlachetną Paczkę”.
Więcej…
 
Podsumowanie w Klasyfikacji Pucharu Polski 2014 Drukuj
4 październiku 2014 r. w Gdańsku, odbyły się ostatnie zawody Nordic Walking zaliczane do klasyfikacji Generalnej w cyklu zawodów Pucharu Polski organizowanych przez Polską Federację Nordic Walking. Kolbuszowę reprezentowała 10 osobowa drużyna.
Więcej…
 
Sukcesy w Polańczyku Drukuj
12 października 2014 r. w pięknych zakątkach Polańczyka zgromadzili się miłośnicy modnego sportu jakim jest chodzenie z kijkami Nordic Walking. Tutaj rozegrał się długo wyczekiwany Puchar Województwa Podkarpackiego w Nordic Walking. Sportowe zmaganiaprzyciągnęły nad jezioro Solińskie ponad 200 uczestników w różnym wieku, którzy startowali na dystansach 5 i 10 km (trasa była pętlą 2,5 km). Trasa zawodów wiodła ścieżkami i deptakiem Polańczyka, a spacerujący w słońcu kuracjusze i wczasowicze obserwowali i dopingowali zawodników.
Więcej…
 
Marsz Nordic Walking Drukuj
Ostatnia niedziela sierpnia  31.08.2014 była pięknym dniem dla wszystkich mieszkańców Kolbuszowej. Na ten dzień zaplanowany został I Piknik Rodzinny z wieloma atrakcjami. Jedną z nich był zorganizowany na zasadach zawodów Marsz Nordic Walking.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje: 10 - 13 z 13

Statystyka

gości: 15854052
   
 euro
iso
 
 (C) 2019 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg