Niedziela16 Czerwca 2019. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Nordic Walking
Nie ma radości bez Niepodległości Drukuj
Już po raz III Kolbuszowski Klub Nordic Walking włączył się w obchody Święta Niepodległości w naszym mieście. Zapaleni chodziarze spotkali się na parkingu przy budynku Starostwa Powiatowego, by we wspólnym marszu, do wtóru werbla raźnym krokiem przemaszerować ulicami miasta w kierunku stadionu.
Więcej…
 
SPOTKANIE Z ZAWODNIKAMI PUCHARU POLSKI Drukuj
Po zakończonym Pucharze Polski 2015 nadszedł czas na podsumowania i wyznaczenie nowych celów do których Was - szanowni zawodnicy - zachęcamy podczas otwartego spotkania dot. Pucharu Polski 2016
Więcej…
 
SZKOLENIE TRENERSKIE Drukuj
Uprzejmie informujemy, że Polska Federacja Nordic Walking rozpoczęła rekrutację na szkolenie na trenerów NW w roku 2015. Szkolenie kierowane jest do instruktorów Nordic Walking Polskiej Federacji Nordic Walking.
Więcej…
 
Kolejne sukcesy sportowców - chodziarzy z Kolbuszowej Drukuj
10 października 2015 r. w pięknych zakątkach Polańczyka ponownie zgromadzili się miłośnicy sportowego chodzenia z kijkami. Tutaj już po raz drugi rozegrano zawody o Puchar Województwa Podkarpackiego w Nordic Walking. Sportowe zmagania przyciągnęły nad jezioro Solińskie około 150 uczestników w różnym wieku, startujących na dystansach 5 i 10 km. Trasa zawodów- 2,5 km pętla - wiodła urokliwymi ścieżkami i zakątkami Polańczyka, a spacerujący w słońcu kuracjusze i wczasowicze obserwowali i dopingowali zawodników. Nie tylko pogoda dopisała – jak zwykle na tego typu zawodach panowała wśród zawodników gorąca atmosfera, podsycana wspaniałym dopingiem kibiców, którzy oklaskiwali startujących dodając im sił w walce z czasem, bólem i własnymi słabościami. 
Więcej…
 
Nordicowe zmagania na trasie w Krainie Puszczy i Żubra Drukuj

Już po raz kolejny grupa kolbuszowskich chodziarzy wystartowała w zawodach Pucharu Polski organizowanych w Hajnówce. Tym razem z Kolbuszowej wyjechało 27 zawodników startujących w różnych kategoriach wiekowych – od „małolata” po emeryta.

Wynikiem wzrastającego zainteresowania nordic walking była rekordowa liczba zarejestrowanych uczestników – ponad 750 osób. Liczba ta przebiła ilość startujących zawodników na zawodach Pucharu Polski i Europy w czerwcu, w Kolbuszowej.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 13

Statystyka

gości: 16118453
   
 euro
iso
 
 (C) 2019 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg