Poniedziałek19 Listopada 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Ogłoszenia - RM
Wizja to nie wszystko, trzeba ją połączyć z działaniem Drukuj
W piątek 13.03.2015 r. Młodzieżowa Rada Miejska zebrała po raz czwarty w tym roku szkolnym. Posiedzenie to rozpoczęliśmy od spotkania z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Kolbuszowej panem Krzysztofem Wilkiem. Pan Krzysztof w przystępny i ciekawy sposób przybliżył nam zasady funkcjonowania Rady Miejskiej, zakres jej działania płaszczyzny współpracy z innymi organami.
Więcej…
 
Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą Drukuj
W czwartek 05.02.2015 r. został rozegrany Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego, zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miejską. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Szarych  Szeregów w Kolbuszowej Górnej. Turniej skierowany był do uczniów wszystkich szkół z terenu Gminy  Kolbuszowa.
Więcej…
 
I sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Drukuj
W dniu 8.10.2014r. w MDK w Kolbuszowej Górnej odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej VIII kadencji, którą zaszczycili swą obecnością z-ca Przewodniczącego Rady Miejskiej Józef Fryc oraz Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba. Uroczystego otwarcia sesji MRM dokonał pan Józef Fryc. Następnie Przewodniczący poprosił radnych o powstanie i złożenie ślubowania, po czym głos zabrał pan Burmistrz, życząc nowej radzie owocnej pracy, wielu oryginalnych pomysłów, które będą inspirować ich do działania oraz niegasnącego zapału.
Więcej…
 
II Gminne Marsze na Orientację Drukuj
Realizując uchwały podjete na III sesji Młodzieżowa Rada Mejska wraz z Klubem Turystycznym Salamandra zorganizowała dnia 17.06.2013r II Gminne Marsze na Orientację. Trasa była usytuowana na ścieżce przyrodniczo -ekologicznej Białkówka- Nowa Wieś.W marszach brało udział 14 zespołów, łącznie 42 uczniów ze Szkół Podstawowych i Gimnazjum naszej gminy. Celem imprezy było propagowanie marszów na orientację oraz czynnego wypoczynku wśród dzieci i młodzieży szkolnej.
Więcej…
 
Taneczne talenty młodzieży Gminy Kolbuszowa Drukuj
Już po raz piąty radni z Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kolbuszowej zorganizowali taneczne zmagania na deskach sceny Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. Zespoły, soliści i pary taneczne- w tych kategoriach odbył się 6 marca br. międzyszkolny turniej tańca. W konkursie wzięło udział 52 uczestników - byli to uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu naszej gminy.
Więcej…
 

Statystyka

gości: 15693096
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg