Niedziela16 Czerwca 2019. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Stanowisko Gminy Kolbuszowa w sprawie nakazu usunięcia pomnika Jana Pawła II w Ploermel Drukuj
11.05.2015.
Pismo wysłane do Patricka Le Diffon Burmistrza Ploermel partnerskiego miasta Kolbuszowej w Bretanii (Francja) wyrażające stanowisko samorządu Gminy Kolbuszowa ws. wyroku sądu w Rennes o nakazie usunięcia pomnika Jana Pawła II w Ploermel.
Więcej…
 
Majówka w Kolbuszowej Drukuj
08.05.2015.

Początek maja to tradycyjnie odbywające się w Kolbuszowej uroczystości oraz imprezy spotowo- rekreacyjne.

30 kwietnia w auli szkoły muzycznej odbył się koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kolbuszowej, który otworzył program Dni Kolbuszowej.

Więcej…
 
Konwencja New Walking 2015 Drukuj
06.05.2015.
Konwencja New Walking
zbliża się wielkimi krokami. Za niespełna miesiąc spotkamy się w Kolbuszowej aby przedstawić Wam, pasjonatom aktywności fizycznej, najnowsze rozwiązania dotyczące nauki i doskonalenia Nordic Walking. Autorem i pomysłodawcą innowacji w NW nazwaną NEW WALKING jest Prezes PFNW Olgierd Bojke. W całej Konwencji może wziąć udział każdy. Serdecznie zapraszamy w szczególności instruktorów Nordic Walking wszystkich organizacji, zawodników Pucharu Polski i innych zawodów.
Więcej…
 
Szanowni Mieszkańcy Gminy Kolbuszowa Drukuj
05.05.2015.
Z uwagi na liczne informacje przekazywane przez media lokalne dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi na terenie naszej Gminy informuję, że do postępowania przetargowego na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych przystąpiło Konsorcjum ASA oraz Zakład Komunalny Sp. z o.o. z/ s w Sokołowie Małopolskim.
Więcej…
 
Powiatowy Konkurs "Wiosenna fotografia w ekologicznej oprawie" Drukuj
30.04.2015.
Przedszkole Publiczne nr 3 w Kolbuszowej zorganizowało Powiatowy Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Wiosenna fotografia w ekologicznej oprawie”. Głównym celem było uwrażliwienie dzieci na problemy środowiska, ukazanie możliwości wykorzystania materiałów wtórnych i ekologicznych w pracy plastycznej oraz obserwowanie zmian zachodzących w przyrodzie podczas wiosny.
Więcej…
 
Bezpłatna pomoc i doradztwo w pozyskaniu zwrotnych środków finansowych Drukuj
28.04.2015.
Firma INNpuls, w ramach realizacji projektu pn. Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych dla MŚP, oferuje bezpłatną pomoc i doradztwo w pozyskaniu zwrotnych środków finansowych na preferencyjnych warunkach (wsparcie UE). W ramach udziału w projekcie można skorzystać z preferencyjnych ofert: kredytu obrotowego, kredytu inwestycyjnego, leasingu lub kredytu na rachunku bieżącym.
Więcej…
 
10 lat Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Kolbuszowej Drukuj
23.04.2015.
W dniu 21 kwietnia 2015 roku miała miejsce uroczystość obchodów 10-lecia funkcjonowania Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Kolbuszowej. Placówka przygotowana początkowo dla 30 osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym i umiarkowanym z terenu Powiatu kolbuszowskiego w roku 2013 została poszerzona o kolejne 10 miejsc, poprzez wybudowanie nowego budynku pomocniczego.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 100 - 110 z 1835

Kolbuszowa

Statystyka

gości: 16118366
   
 euro
iso
 
 (C) 2019 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg