Wtorek20 Lutego 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Gmina Kolbuszowa- Lider Rozwoju Regionalnego 2015 Drukuj
31.07.2015.
Gmina Kolbuszowa uzyskała nominację do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego 2015 w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje: Biznes Plus w Gazecie Wyborczej i Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie. Nominację do nagrody Lider Rozwoju Regionalnego przyznawana jest za działalność i osiągnięcia najwybitniejszych samorządów, przedsiębiorstw i instytucji. Kapituła Polskiej Agencji Przedsiębiorczości zauważyła i doceniła to, że Gmina Kolbuszowa rozwija się i przyciąga coraz więcej turystów oraz inwestorów. Zdobycie tego lauru to znakomite podkreślenie jakości działania i docenienie dotychczasowych osiągnięć.
 
Obchody Jubileuszu 50- lecia OSP w Świerczowie Drukuj
31.07.2015.
Obchody Jubileuszu 50- lecia OSP w Świerczowie
W niedzielę 26 lipca br. odbyły się uroczystości 50 lecia OSP w Świerczowie połączone z festynem pod „Grzybkiem”. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. w kościele pw. Św. Brata Alberta, której przewodniczył ks. Jan Pępek dziekan dekanatu Kolbuszowa Zachód. Dalsza część obchodów odbyła się na placu wiejskim w Świerczowie. Po raporcie dowódców jednostek OSP z Gminy Kolbuszowa i wciągnięciu na maszt flagi państwowej rozpoczęto oficjalnie uroczystości. Przedstawiono historię OSP w Świerczowie następnie poświęcony został wóz strażacki zakupiony przez Gminę Kolbuszowa i przekazany strażakom ze Świerczowa przez Jana Zubę burmistrza Kolbuszowej.
Więcej…
 
Mieszkańcy Gminy Kolbuszowa Drukuj
30.07.2015.
W ślad za ukazującymi się publikacjami w lokalnych mediach w sprawie rzekomego występowania na terenie naszej gminy rośliny gatunku Barszcz Sosnowskiego, do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej wpłynęło wiele zgłoszeń zaniepokojonych mieszkańców. Uspokajam, podległe mi służby objęły monitoringiem nie tylko wskazane miejsca, ale również cały obszar naszej gminy. W wyniku przeprowadzonych do dnia dzisiejszego oględzin nie potwierdzono ani jednego przypadku obecności Barszczu Sosnowskiego. Zgłoszenia dotyczyły roślin należących do tej samej rodziny, jednak gatunków niestanowiących zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi.

Burmistrz Kolbuszowej
Jan Zuba

 
Barszcz Sosnowskiego Drukuj
22.07.2015.
W związku z licznymi sygnałami dotyczącymi masowego występowania rośliny gatunku – Barszcz Sosnowskiego, proszę o utrzymanie swoich nieruchomości wolnych od tego chwastu.
Więcej…
 
XIV Finał Turnieju Tenisa Ziemnego Drukuj
22.07.2015.
W XIV Finale Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Kolbuszowej wygrał wynikiem 3:6 6:4 6:2 Wrona Paweł z Fryc Witoldem. Dla Pawła jest to pierwszy i zarazem zwycięski finał tego turnieju.
Więcej…
 
Festyn w Porębach Kupieńskich Drukuj
21.07.2015.

19 lipca mieszkańcy Porąb Kupieńskich bawili się na corocznym festynie. W programie imprezy znalazły się konkursy, zabawy oraz występy muzyczne.

Więcej…
 
"XV spotkanie ze sztuką" Drukuj
21.07.2015.
25 artystów z Polski i z zagranicy  oraz 35 młodych adeptów sztuki ze szkół z gminy Kolbuszowa spotkało się, jak każdego roku od piętnastu lat, by wspólnie tworzyć i budzić emocje z przeżywania swoich aktów twórczych. Mistrzowie i uczniowie zmagali się z niełatwą sztuką, jaką jest rysunek, malarstwo, rzeźba, formy przestrzenne. Młodzi artyści doskonalili swój warsztat twórczy w ramach zajęć, które prowadzili dorośli uczestnicy XV Międzynarodowego Pleneru Malarsko-Rzeźbiarskiego "Kolbuszowa 2015".
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 56 - 66 z 1836

Kolbuszowa

Statystyka

gości: 15077813
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg