Wtorek20 Lutego 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Ogólnopolski sukces Jana Cebuli Drukuj
15.09.2015.

Tegoroczna droga sukcesów Jana Cebuli oraz Kapeli rozpoczęła się od II Festiwalu „Żywej Muzyki na strun dwanaście i trzy smyki” w Kolbuszowej. Ten świetny zespół składający się z prymisty i dwóch towarzyszących mu muzyków, skrzypka sekundzisty Wiesława Malca oraz kontrabasisty Zdzisława Ziarkiewicza został wówczas oddelegowany na 49 Festiwal „Nad Wisłą” w Kazimierzu Dolnym, który odbył się pod koniec czerwca br. Ci świetni artyści, podobnie jak Kazimierz Marcinek, skrzypek solista (również oddelegowany przez Żywą Muzykę) zajęli na tym festiwalu najlepsze miejsce spośród podkarpackich zespołów. Pierwsze miejsca w kategoriach kapel i solistów, ocierając się o nagrodę główną. Dla Jana Cebuli i jego muzykantów było to najlepsze i najwyższe wyróżnienie na długiej drodze muzykanckiej kariery.

Więcej…
 
Remont wiaduktu w Widełce Drukuj
11.09.2015.
Z uwagi na remont uszkodzonego wiaduktu w Widełce od 14 września do 16 listopada br. zamknięty będzie ruch kolejowy na odcinku Kolbuszowa - Głogów Małopolski. Z tego powodu pociągi Intercity będą kursowały do i z Rzeszowa zmienioną trasą, przez Leżajsk.
Więcej…
 
Kolbuszowskie uroczystości wrześniowe Drukuj
11.09.2015.
W 76 rocznicę bitwy o Kolbuszowę a także 71 rocznicę udziału kolbuszowskich żołnierzy Armii Krajowej w akcji „Burza” mieszkańcy miasta oddali hołd poległym bohaterom walczącym w obronie kraju. Tegoroczne obchody upamiętniające wydarzenia z 1939 roku odbyły się 9 września.
Więcej…
 
Szanowni Państwo Drukuj
10.09.2015.
W związku z trwającymi pracami przy przebudowie kanalizacji na terenie miasta informuję, że nadal występują utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Wojska Polskiego, Matejki, Szopena oraz na skrzyżowaniu ulic: Wojska Polskiego, 22 lipca i ul. Grunwaldzkiej.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności z uwagi na częstą zmiany organizacji ruchu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Burmistrz Kolbuszowej

 
Przegląd inwestycji Drukuj
09.09.2015.
Rozbudowa szkoły podstawowej w Weryni

Trwają prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej w Weryni. Wykonana została konstrukcja dachu na budynku sali gimnastycznej. Postępują prace murarskie oraz wykonywane są wylewki. W łączniku wykonano strop nad parterem oraz wykonywany jest strop nad przedszkolem. W kolejnych etapach wykonywany będzie dach, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, roboty malarskie i elewacyjne. Inwestycja zostanie zakończona w 2016 r.

Więcej…
 
Wniosek o stypendia szkolne dla dzieci i młodzieży Drukuj
21.08.2015.
pdf Wniosek o stypendia szkolne dla dzieci i młodzieży
 
Laboratorium odkrywców historii Drukuj
08.09.2015.

W styczniu bieżącego roku przy Zespole Szkół w Kupnie zostało powołane Stowarzyszenie „Lolek” na rzecz rozwoju szkoły. Mimo krótkiej działalności udało nam się znaleźć wśród 28 laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2015 Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzonym przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 34 - 44 z 1836

Kolbuszowa

Statystyka

gości: 15077806
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg