Poniedziałek18 Marca 2019. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Inwestycje w gminie Kolbuszowa Drukuj
29.08.2006.

Trwają prace modernizacyjne obiektów oświatowych i kulturalnych na terenie naszej gminy. Wspierane prze fundusze unijne inwestycje zakończone zostaną jeszcze w tym roku.

Kupno - Inwestycje w gminie Kolbuszowa
Górna - Inwestycje w gminie Kolbuszowa
Biblioteka - Inwestycje w gminie Kolbuszowa
Więcej…
 
Sesja Rady Miejskiej Drukuj
26.08.2006.

 

W dniu 31 sierpnia br o godzinie 9.00 w budynku Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się LI sesja IV kadencji Rady Miejskiej.

 

Więcej…
 
Nowy samochód "śmieciarka" dla Zakładu Usług Komunalnych Drukuj
25.08.2006.

Nowy samochód  śmieciarka dla Zakładu Usług Komunalnych
Nowo zakupiony przez Gminę Kolbuszowa samochód „śmieciarka" usprawni wywóz odpadów komunalnych z terenu naszej gminy na składowisko w Kozodrzy. Symbolicznego przekazania kluczy do pomarańczowej ciężarówki marki Mercedes-Benz dokonał Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba na ręce Dyrektora Zakładu Usług Komunalnych Andrzeja Andrysia. Samochód marki Mercedes model 1824, wersji EKSPRES o mocy silnika 240KM, wyposażony jest w skrzynię ładunkową o pojemności 16m³ wraz z urządzeniem zasypowym tylnym. Koszt zakupu samochodu „śmieciarki" wyniósł 158.600,00.

Justyna Mucha

Więcej…
 
Pomoc materialna o charakterze socjalnym dla uczniów - STYPENDIUM SZKOLNE Drukuj
23.08.2006.

W dniach 1-15 września 2006 w budynku Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej (pokój nr 1) w godzinach pracy Urzędu będą przyjmowane wnioski o stypendia szkolne dla dzieci i młodzieży. Formularze wniosków można pobierać w szkołach, Zespole Oświatowym Miasta i Gminy ul. Kolejowa 2, Urzędzie Miejskim w pokoju nr 18 oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego www.kolbuszowa.pl

Więcej…
 
Rowerem przez Polskę Drukuj
22.08.2006.

Rowerem przez Polskę
We wtorkowe przedpołudnie 22 sierpnia do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej zawitał niesamowity człowiek- cyklista, który na swoim rowerze objeżdża Polskę. Pan Jacek Mieszała 52 letni mieszkaniec Biskupic koło Sycowa, 12 sierpnia wyruszył w podróż po Małopolsce i Podkarpaciu. Przez cały czas swojej rowerowej „przejażdżki" odwiedza urzędy miejskie i powiatowe oraz zwiedza napotkane po drodze zabytki. Jego pasją jest historia i geografia, dlatego samotna wyprawa po Polsce ma charakter krajoznawczy.

Więcej…
 
Dożynki Gminne Kłapówka 2006 Drukuj
20.08.2006.

Dożynki Gminne Kłapówka 2006
20 sierpnia br na stadionie sportowym w Kłapówce odbyły się Dożynki Gminne. Zobacz zdjęcia.

Gospodarzami tegorocznego święta plonów byli mieszkańcy Kłapówki, na czele z sołtysem wsi Edwardem Sudołem. Uroczystość rozpoczęła polowa msza święta, koncelebrowana przez Ks. Stanisława Wójcika Proboszcza Parafii w Rudnej Wielkiej- Dziekana Dekanatu Głogowskiego, Ks. Dziekana Kazimierza Osaka- proboszcza parafii Kupno i Ks. Dziekana Lucjana Kota- Proboszcza Parafii w Widełce. Wzięli w niej udział przedstawiciele władz państwowych: Senator RP Władysław Ortyl, Senator RP Mieczysław Maziarz, Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec, Wojewoda Podkarpacki Ewa Draus, władz samorządowych: Starosta Kolbuszowski Bogdan Romaniuk, Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba, Zastępca Burmistrza Marek Gil oraz Przewodniczący Rady Powiatu Józef Kardyś, V-ce Przewodniczący Rady Powiatu Stefan Orzech, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej Jan Wiącek, V- ce Przewodniczący Rady Miejskiej Józef Fryc, V- ce Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Rumak, Dyrektor rzeszowskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Maria Fajger, a także przedstawiciele zakładów i instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, licznie zgromadzone grupy wieńcowe oraz przybyli mieszkańcy z terenu całej gminy

Więcej…
 
Spotkanie Ukraina, Irlandia, Polska Drukuj
18.08.2006.

Spotkanie Ukraina, Irlandia, Polska
W piątek 18 sierpnia na obiekcie Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyło się międzynarodowe spotkanie drużyn piłkarskich z zaprzyjaźnionych miast Cobh i Romanów z przedstawicielami władz samorządowych. Wzięli w nim udział Senator RP Mieczysław Maziarz, Starosta Kolbuszowski Bogdan Romaniuk, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej Jan Wiącek, Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba, Zastępca Burmistrza Mark Gil oraz Radny Powiatowy Grzegorz Romaniuk.

Więcej…
 
«« start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 nast. » koniec »»

Pozycje: 1805 - 1815 z 1835

Kolbuszowa

Statystyka

gości: 15884163
   
 euro
iso
 
 (C) 2019 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg