Poniedziałek19 Listopada 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Sprzątanie Świata - Polska 2006 Drukuj
12.09.2006.

W dniu 15-16-17 września 2006 zainicjowana zostanie ogólnopolska kampania „Sprzątanie Świata Polska 2006". Tematem tegorocznej 13 już edycji jest selektywna zbiórka odpadów głównie w naszych domach, szkołach, miejscach pracy, miastach i gminach- Pomóżmy Ziemi. Zamiarem kampanii "Sprzątania świata" jest budowanie świadomości ekologicznej oraz zapoczątkowanie działań na rzecz ochrony środowiska.

Więcej…
 
Piknik w Kolbuszowej Drukuj
11.09.2006.
Piknik w Kolbuszowej
Miniony weekend przyniósł mieszkańcom miasta wiele zabawy i dobrego humoru. W niedzielne popołudnie na Osiedlu nr 3 w Kolbuszowej odbył się „Piknik z Balladą". Jako pierwszy magicznie rozpoczął mistrz iluzji Andrzej Poźniak swoim spektaklem Świat magii na wesoło, ogromnym zainteresowaniem cieszył się także pokaz lotu balonem lotników z aeroklubu Stalowa Wola.
Więcej…
 
Uroczystości rocznicowe Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi Drukuj
10.09.2006.
Uroczystości rocznicowe Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi
W dniu 10 września br, Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wsi, obchodziła 50- lecie działalności. Okrągły jubileusz rozpoczęła Msza Św. w kościele p.w. Św. Brata Alberta w Kolbuszowej, odprawiona przez Księdza Proboszcza Jana Pępka. W uroczystościach rocznicowych wzięli udział: Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec , Przewodniczący Rady Powiatu Józef Kardyś, Starosta Kolbuszowski Bogdan Romaniuk, Wicestarosta Waldemar Macheta, Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Wiącek, Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Józef Fryc, Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba, Zastępca Burmistrza Marek Gil, Wójt Gminy Niwiska Piotr Skiba, Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej Mieczysław Margański, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej Jan Ziobro, Członek Zarządu Głównego Związku OSP RP w Warszawie Mieczysław Kot, Wice Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP Tadeusz Serafin, Prezes Zarządu Oddziału Miejsko- Gminnego OSP Ryszard Skowron oraz poczty sztandarowe jednostek OSP z terenu całej gminy.
Więcej…
 
Kolbuszowa z wysokości Drukuj
10.09.2006.
Kolbuszowa z wysokości
Zapraszamy do obejrzenia unikalnych zdjęć Kolbuszowej z lotu balonem, wykonanych przez Lucjana Maciąga, w trakcie niedzielnego „Pikniku z Balladą”. Jedyne tego rodzaju zdjęcia z pewnością wykorzystane zostaną w promocji naszego miasta.
Więcej…
 
Wystawa malarska Eugeniusza "GENO" Małkowskiego Drukuj
07.09.2006.

Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej zaprasza na wystawę malarską Eugeniusza GENO Małkowskiego pt. „ Malarska Kronika XX wieku". Obrazy i grafiki można oglądać w sali wystawowej kolbuszowskiego muzeum - budynek dawnej synagogi ul. Piekarska 17 w dniach od 6 do 30 września.

 
Otwarcie garncarni na skansenie w Kolbuszowej Drukuj
07.09.2006.

Otwarcie garncarni na skansenie w Kolbuszowej
W niedzielę 10 września Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej zaprasza wszystkich mieszkańców na uroczyste OTWARCIE GARNCARNI Z ŁĄŻKA GARNCARSKIEGO. W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa organizowany jest dzień otwarty w Parku Etnograficznym.

Więcej…
 
Uważajmy na fałszywe rachunki! Drukuj
07.09.2006.

Uważajmy na fałszywe rachunki!
To, że do naszych domów coraz częściej trafiają fałszywe faktury i rachunki staje się codziennością. Ostatnio nawet Janusz Weiss w swojej audycji, na antenie Radia Zet poruszył ten problem. Słuchacze skarżyli się na pojawiające się w skrzynkach na listy rachunki, za książki telefoniczne, na których drobnym drukiem widniała informacja, PŁATNOŚĆ DOBROWOLNA. Podobny przypadek spotkał Urząd Miejski, do którego przysłano fakturę za powyższą książkę. Dzięki przezorności pani sekretarki Edyty Mazur „fałszywka" znalazła swoje miejsce w koszu na śmieci. Przestrzegamy, zatem wszystkich mieszkańców przed wątpliwymi rachunkami od nieznajomych instytucji i firm. Warto zastanowić się nad pochopną zapłatą, na którą tylko czekają nieuczciwi naciągacze.

Więcej…
 
«« start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 nast. » koniec »»

Pozycje: 1794 - 1804 z 1835

Kolbuszowa

Statystyka

gości: 15693248
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg