Poniedziałek19 Listopada 2018. 
Kamery online w Kolbuszowej
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
 
Nowości na stronie:
 

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe

Od dnia 12.12.2015 jest to strona archiwalna.

  Aktualna strona pod adresem:

www.kolbuszowa.pl


 

Kolbuszowa - Ćwiczenia Gminnego Zespołu Reagowania Drukuj
11.10.2006.
Kolbuszowa - Ćwiczenia Gminnego Zespołu Reagowania
W dniu 9 października 2006 roku odbyły się ćwiczenia Gminnego Zespołu Reagowania na temat "Organizacja działań w przypadku wystąpienia powodzi na terenie gminy Kolbuszowa". Ćwiczeniami kierował Szef Zespołu – Pan Mark Gil Z-ca Burmistrza Kolbuszowej. W ćwiczeniu udział wzięli: Gminny Zespół Reagowania, Kierownictwo oraz brygada ratownicza Zakładu Usług Komunalnych w Kolbuszowej, Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Bukowca i Przedborza.
Więcej…
 
Kolbuszowa przyjazna inwestorom Drukuj
11.10.2006.
Kolbuszowa przyjazna inwestorom
29 września br podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, z rąk pani Minister Rozwoju Regionalnego Elżbiety Doroty Wilczyńskiej, Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba miał zaszczyt odebrać Certyfikat "Gmina Fair Play"- Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji przyznany naszej gminie w 2006 roku. Gmina Kolbuszowa została uhonorowana tym zaszczytnym tytułem już po raz trzeci. W tegorocznej V edycji konkursu wzięło udział 185 uczestników.
Więcej…
 
Ruszają prace przy rekultywacji składowiska odpadów w Kolbuszowej Drukuj
11.10.2006.
Ruszają prace przy rekultywacji składowiska odpadów w Kolbuszowej
Na składowisku odpadów komunalnych w Kolbuszowej rozpoczynają się prace związane jego rekultywacją. W poniedziałek 25 września, podpisana została umowa pomiędzy Gminą Kolbuszowa, a wykonawcą, firmą PEKUM Rzeszów, wyłonioną w drodze przetargu nieograniczonego. Gwoli przypomnienia, decyzją Wojewody Podkarpackiego Ewy Draus, kolbuszowskie składowisko zostało zamknięte z dniem 1 kwietnia 2006. Z powodu wyczerpania się pojemności składowiska, niespełnieniu wymogów ochrony środowiska oraz braku systemu pomiaru masy odpadów, systemu wyłapującego odpady wynoszone przez wiatr i instalacji odgazowujących, dalsze jego funkcjonowanie nie miało racji bytu
Więcej…
 
Uczniowskie ślubowanie Drukuj
11.10.2006.
Uczniowskie ślubowanie
W październiku, jak co roku pierwszoklasiści szkół podstawowych składają uroczyste ślubowanie uczniowskie. Podczas tegorocznego naboru do klas pierwszych, zapisanych zostało 273 uczniów, pobierających naukę w 11 placówkach oświatowych na terenie naszego Miasta i Gminy. 6 października w Szkole Podstawowej im. kpt. Józefa Batorego w Weryni odbyło się pasowanie na ucznia tamtejszej szkoły.
Więcej…
 
... "Szkoła to poszerzony dom rodzinny" ... Drukuj
10.10.2006.
Kupno - otwarcie szkoły
to słowa Ojca Świętego Jana Pawła II, umieszczone jako motto na jednej ze ścian, nowej szkoły w Kupnie. Towarzyszy ono każdego dnia, kształcącej się tutaj młodzieży i pracującym nauczycielom. 1 października br w Zespole Szkół w Kupnie odbyła się uroczystość poświęcenia nowego segmentu szkoły oraz sztandaru gimnazjum, przyjmującego imię Jana Pawła II. Święto szkoły rozpoczęła Msza Św. koncelebrowana przez Jego Ekscelencję ks. Biskupa Kazimierza Górnego, Ks. Dziekana Kazimierza Szkaradka, Ks. Dziekana Kazimierza Osaka- Proboszcza parafii Kupno oraz zaproszonych księży z gminy Kolbuszowa.
Więcej…
 
Kolbuszowa - Z obrad Rady Miejskiej Drukuj
07.10.2006.
Kolbuszowa - Z obrad Rady Miejskiej
28 września br odbyła się LII sesja IV kadencji Rady Miejskiej w Kolbuszowej. Porządek obrad obejmował między innymi informacje: Burmistrza Kolbuszowej o działalności między sesjami, Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kolbuszowej Marii Wesołowskiej o stanie bezrobocia w Gminie Kolbuszowa oraz sprawozdanie ze współpracy Gminy Kolbuszowa z organizacjami pozarządowymi działającymi na jej terenie: Prezesa Kolbuszowskiego Caritas Ewy Wójcickiej, Kierownika Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Kolbuszowej Alicji Furgał, Prezesa Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego „Nil” Barbary Nycek, Prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Powiatu Kolbuszowskiego ”Nil” Ireneusza Koguta, Przedstawiciela Fundacji „Serce” Renaty Wojdyło i Prezesa Regionalnego Towarzystwa Kultury im. Juliana Macieja Goslara Andrzeja Dominika Jagodzińskiego.
Więcej…
 
Przetarg ofertowy Drukuj
05.10.2006.
Przetarg ofertowy
Gmina Kolbuszowa sprzeda w drodze przetargu ofertowego nieograniczonego samochód osobowy VW Transporter 1,9 D po kolizji drogowej. Stan techniczny samochodu obrazują zdjęcia, można również zapoznać się z nim na terenie parkingu zlokalizowanego pod adresem: Nowa Wieś 216 – Pan Robert Ozimek. Termin przyjmowania ofert mija w dniu 18 października 2006 o godzinie 12:00, decyduje stempel Urzędu Miejskiego na kopercie z ofertą. Nie przewiduje się ofert składanych inną drogą, niż osobiście w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej (pok. 13). Otwarcie ofert nastąpi o godzinie 12:15 w pokoju nr 1 (świetlica urzędu). Wybrany oferent dokona wpłaty i odbierze samochód najpóźniej do dnia 20 października 2006 do godziny 12:00. Na potwierdzenie dowodu wpłaty oferent otrzyma fakturę. Jednocześnie tutejszy urząd informuje, iż zgodnie z Art 43 ust. 1 pkt 2 Ustawy o podatku od towarów i usług (Dz. U z 2004 Nr 54 poz. 535), sprzedaż samochodu jest zwolniona z podatku VAT.
Więcej…
 
«« start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 nast. » koniec »»

Pozycje: 1772 - 1782 z 1835

Kolbuszowa

Statystyka

gości: 15693143
   
 euro
iso
 
 (C) 2018 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg